Протягом першої декади січня виявлено 8 зберігачів наркотиків

10.01.2017


Розкриття злочинів у сфері нелегального обігу наркотиків – один з пріоритетних напрямків роботи поліції. Тож протягом перших 10 днів нового року правоохоронці зареєстрували вісім таких злочинів.

Не припинялася робота у цьому напрямку і під час новорічних та різдвяних свят. Співробітниками поліції Покровської оперативної зони постійно вживаються заходи щодо вилучення наркотиків з незаконного обігу та попередження виготовлення та пересилання наркотичних речовин.

Так напередодні, співробітниками Мирноградського відділення поліції була отримана оперативна інформація про то, що в одній з квартир багатоповерхового будинку функціонує наркопритон.

Отримавши ухвалу суду на проведення обшуку у зазначеній квартирі, правоохоронці направилися за вказаною адресою. Власником оселі виявився 33-річний чоловік, який вже засуджувався за незаконне зберігання наркотиків.

Під час обшуку в квартирі нарколюбителя правоохоронці виявили речовину рослинного походження, зовні схожу на наркотичну. Власник речовини зізнався, що вже тривалий час вживає наркотичні засоби, а виявлена у нього речовина є марихуаною власного виробництва. Однак організацію та утримання у себе вдома наркопритон заперечує мовляв «злі язики на нього наговорюють».

Показання правопорушника будуть перевірені в ході досудового розслідування. Вилучена речовина направлена на експертизу.

Інформація за даним фактом внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас