Минулого року на території обслуговування Покровського відділу поліції зареєстровано 27 ДТП з постраждалими, з місць скоєння яких втекли водії

10.01.2017


Залишення місця дорожньо-транспортної пригоди – одна з найбільш розповсюджених і жахливих помилок водія та є одним із найгрубіших порушень Правил дорожнього руху.

Так, на території обслуговування Покровського відділу поліції минулого року правоохоронці зареєстрували 27 дорожньо-транспортних пригод, в яких водії залишили потерпілих та зникли у невідомих напрямках, намагаючись уникнути відповідальності. Внаслідок цього під колесами транспортних засобів зазнали численних травм близько 30 осіб. В результаті вжитих розшукових заходів, за вказаний період, правоохоронцями було встановлено та затримано 25 водіїв-втікачів.

Щоразу, коли трапляється автопригода, працівникам поліції доводиться стикатися з людським болем, адже крім матеріальних збитків, які як правило, супроводжують аварію, в них травмуються і гинуть люди.

Зникаючи з місця ДТП, горе-керманичі не тільки зменшують шанс людини на порятунок, особливо якщо пригода сталася у період сутінок або уночі в безлюдному місці, а й обтяжують свою провину у скоєному.

Поліцейські нагадують, що згідно з п.2.10 ПДР, у разі причетності до дорожньо-транспортної пригоди водій зобов’язаний:

1. Негайно зупинити транспортний засіб і залишатися на місці пригоди;

2. Увімкнути аварійну сигналізацію і встановити знак аварійної зупинки відповідно до вимог пункту 9.10 ПДР;

3. Не переміщати транспортний засіб і предмети, що мають причетність до пригоди;

4. Вжити можливих заходів для надання першої медичної допомоги потерпілим, викликати карету швидкої медичної допомоги, а також повідомити про дорожньо-транспортну пригоду поліцію.

Працівники поліції також звертаються до учасників дорожнього руху, якщо ви раптом стали свідком дорожньо-транспортної пригоди, місце скоєння якої водій залишив, негайно інформуйте поліцію за телефоном «102», або іншим зручним способом, своєчасно отримана інформація може допомогти встановити злодія. Якщо є потерпілі, що потребують медичної допомоги, повідомте про пригоду «Швидку допомогу», адже іноді шанс на порятунок життя залежіть від хвилин. Не залишайтеся байдужими до чужого горя.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас